Biblia leczy. Choroby serca

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 210721
14,90 zł
12,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Przejmij kontrolę nad zdrowiem swojego serca.

Choroby układu sercowo-naczyniowego najczęściej są uleczalne i można im zapobiegać. W tej zwięzłej, przystępnie napisanej książce znajdziesz wiadomości potrzebne do zachowania w zdrowiu Twojego serca. Nowe wydanie Biblia Leczy. Choroby serca łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie medycyny z ponadczasową mądrością płynącą z Biblii i zawiera informacje, o których lekarz być może nigdy Ci nie wspominał, m.in.:

  • o ukrytych przyczynach chorób serca - to NIE cholesterol jest winowajcą!
  • o najważniejszych, według dr. Colberta, czynnikach ryzyka wywołujących choroby serca oraz o sposobie ich pokonania za pomocą diety.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Teraz wreszcie pojawiła się publikacja, która pomoże Ci utrzymać w zdrowiu Twoje ciało, umysł i ducha.

Dr Don Colbert jest lekarzem medycyny rodzinnej, specjalistą w zakresie procesów opóźniających starzenie oraz medycyny funkcjonalnej, skupiającej się na leczeniu całego organizmu, a nie poszczególnych symptomów. Pomógł milionom ludzi odkryć radość życia w zdrowiu, które jest darem Boga. Jest autorem wielu bestsellerów na temat zdrowia i właściwego odżywiania

Specyfikacja
ISBN 978-83-8021-072-1
Okładka miękka
Liczba stron 121
Wymiary 130 x 180 mm
Autor dr Don Colbert
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu