Biblia Jasnogórska. Edycja limitowana

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 957174
249,00 zł
159,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Edycja limitowana!

Dzieło dostępne tylko w Klubie Książki Katolickiej!

Ekskluzywne wydanie Pisma Świętego w wielkim formacie (24x33 cm) z osobistym błogosławieństwem Ojca Świętego Jana Pawła II (udzielonym 19 marca 2005 roku!). Tekst Pisma Świętego pochodzi z Biblii Warszawsko-Praskiej w przekładzie bpa Kazimierza Romaniuka. Dzieło zawiera cenne komentarze św. Jana Pawła II do wszystkich ksiąg biblijnych – opracowane na podstawie Jego dokumentów i przemówień.

Unikatowe wydanie Biblii jest związane z kultem Matki Bożej czczonej w cudownym wizerunku z Jasnej Góry. Każdy egzemplarz posiada unikalny numer i specjalną, tłoczoną pieczęć klasztoru jasnogórskiego!

W Biblii zamieszczono 121 kunsztownych ilustracji Gustave’a Doré. Dzieło o znakomitych walorach edytorskich (wielki format, skóropodobna oprawa ze złoceniami, złocenia na obwolucie i na brzegach kartek). Wszystko to czyni je dziełem absolutnie wyjątkowym na polskim rynku wydawniczym!

Do każdego egzemplarza Biblii Jasnogórskiej dołączamy dwa prezenty! Są nimi:

  • Wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej (5x6,5 cm) wykonany nowatorską techniką druku cyfrowego – na sztywnym podłożu z podparciem i magnesem.
  • JEZUS, film na płycie DVD polski dubbing, czas trwania: 120 min.

Gorąco polecamy!

Specyfikacja
ISBN 978-83-7595-814-0
Okładka twarda, obwoluta
Liczba stron 1456
Wymiary 240 x 330 mm
Rok wydania 2014
Znaczniki produktu