Balsam leśniowski na poprawę trawienia

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 003095
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Balsam wspomaga pracę układu pokarmowego, łagodzi dolegliwości wynikające z przemęczenia fizycznego lub stresującej pracy umysłowej, zwalcza skutki stresu, długotrwałych zmartwień i problemy nerwicowe.

Jest to produkt naturalny, nie zawierający alkoholu ani żadnych zapachowych i smakowych środków syntetycznych. Przyjazny dla osób z cukrzycą typu l i II. Składniki aktywne preparatu nie powodują działań ubocznych. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pojemność: 250 ml

Skład: Naturalny wodny ekstrakt z owocu róży, owocu czarnej porzeczki, owocu jarzębiny, ziela melisy, kwiatu lawendy, soku z liści aloesu, korzenia arcydzięgla. Dodatki smakowe: fruktoza, sok z owocu aronii, składnik zagęszczający - skrobia naturalna oczyszczona, składnik stabilizujący - naturalny kwasek cytrynowy, składnik konserwujący - sorbinian potasu.

Arcydzięgiel litwor

Łacińska nazwa tej cennej rośliny leczniczej, pochodzi od greckiego słowa archangelos, które oznacza archanioła i nawiązuje do niezwykłych właściwości tej rośliny, które według starej legendy miał objawić Archanioł Gabriel (w epoce Odrodzenia nadano mu jeszcze jedną nazwę: Ziele Ducha Świętego). Arcydzięgiel znany był i stosowany od wieków. W Europie rozpowszechnił się w XIX wieku, zyskując miano europejskiego żeń-szenia. Zawiera on ponad 100 związków chemicznych, wykorzystywanych w lecznictwie oraz w kosmetyce. Posiada właściwości rozgrzewające i odżywcze, antyseptyczne i uspokajające. Arcydzięgiel pobudza wytwarzanie soku żołądkowego enzymów trawiennych oraz likwiduje wzdęcia.

Znaczniki produktu