Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Bajkowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski dla dzieci

  Kod katalogowy: 722849
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Once upon a time, za lasem, za górą mieszkał smutny Książę z przeszłością ponurą. Chociaż w swych podróżach zdarł niejedne buty, miast Śpiącej Królewny spotkał Sleeping Beauty. Pocałował pannę. Drugi raz na bis, lecz na Sleeping Beauty działa tylko kiss. A poza tym panna spała z myślą tą, że ma ją zbudzić ze snu jakiś Prince, nie Książę. By był happy ending, na co bardzo liczę, jest this Dictionary, czyli ten słowniczek.

  Paweł Beręsewicz

  Paweł Beręsewicz - absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, tłumacz, autor słowników, opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci. Otrzymał już wiele nagród i wyróżnień: nagrodę „Guliwera" i PTWK za Co tam u Ciumków?, wyróżnienie i nagrodę w konkursie im. Kornela Makuszyńskiego za Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek, wyróżnienie Fundacji „Świat Dziecka" za Pana Mamutko i zwierzęta. Czytelnicy w każdym wieku uwielbiają jego książki za trafność spostrzeżeń i celny dowcip.

  Małgorzata Iwanowicz - absolwentka filologii polskiej UŁ, dr nauk humanistycznych, autorka wielu artykułów prasowych i blisko dwudziestu książek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu ortografii, praktycznej stylistyki, słownictwa i frazeologii. Pisze także skrypty dla studentów. Stale współpracuje z profesorem Edwardem Polańskim, członkiem Komisji Rady Kultury Języka przy Polskiej Akademii Nauk.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7672-284-9
  Okładkatwarda
  Liczba stron224
  Wymiary170 x 240 mm
  AutorMałgorzata Iwanowicz
  AutorPaweł Beręsewicz
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu