Bajkowy słownik polsko-angielski i angielsko-polski dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 722849
24,90 zł
19,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Once upon a time, za lasem, za górą mieszkał smutny Książę z przeszłością ponurą. Chociaż w swych podróżach zdarł niejedne buty, miast Śpiącej Królewny spotkał Sleeping Beauty. Pocałował pannę. Drugi raz na bis, lecz na Sleeping Beauty działa tylko kiss. A poza tym panna spała z myślą tą, że ma ją zbudzić ze snu jakiś Prince, nie Książę. By był happy ending, na co bardzo liczę, jest this Dictionary, czyli ten słowniczek.

Paweł Beręsewicz

Paweł Beręsewicz - absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, tłumacz, autor słowników, opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci. Otrzymał już wiele nagród i wyróżnień: nagrodę „Guliwera" i PTWK za Co tam u Ciumków?, wyróżnienie i nagrodę w konkursie im. Kornela Makuszyńskiego za Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek, wyróżnienie Fundacji „Świat Dziecka" za Pana Mamutko i zwierzęta. Czytelnicy w każdym wieku uwielbiają jego książki za trafność spostrzeżeń i celny dowcip.

Małgorzata Iwanowicz - absolwentka filologii polskiej UŁ, dr nauk humanistycznych, autorka wielu artykułów prasowych i blisko dwudziestu książek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu ortografii, praktycznej stylistyki, słownictwa i frazeologii. Pisze także skrypty dla studentów. Stale współpracuje z profesorem Edwardem Polańskim, członkiem Komisji Rady Kultury Języka przy Polskiej Akademii Nauk.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7672-284-9
Okładka twarda
Liczba stron 224
Wymiary 170 x 240 mm
Autor Małgorzata Iwanowicz
Autor Paweł Beręsewicz
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: