Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Bajki dla Marysi i Alicji

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 956528
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 49,90 zł
  16,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 16,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Tomasz Sakiewicz - dziennikarz, współtwórca i redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, a od 2011 r. także „Gazety Polskiej Codziennie”. Jest pomysłodawcą grupy medialnej Strefa Wolnego Słowa, a także współtwórcą Telewizji Republika. Na studiach zajmował się psychologią kliniczną dziecka. Bajki dla Marysi i Alicji to krótkie opowiadania, które pisał dla swoich kilkuletnich córek. Po pewnym czasie uzbierały się z tego kolejne tomiki.

  Realność od baśniowości dzieli jeden krok, a nawet mniej… Nie każdemu dany jest talent przekraczania tej tajemnej bariery. Jeżeli ktoś, jak Tomasz Sakiewicz, potrafi to uczynić i opisać, dostrzegamy dzięki niemu ładniejszy wymiar codzienności i nazywamy bajką…

  Jan Pietrzak

  Są to nowe baśnie, rozgrywają się w naszym świecie wśród bohaterów takich jak my. Mogą przydarzyć się każdemu z nas, pod warunkiem że będziemy mieli dość wyobraźni i wrażliwości. Jest w nich wszystko, co potrzeba, „aby bajka była bajką” - ciepły humor, zwykła niezwykłość i ta odrobina goryczki, jak u starego Andersena, która sprawia, że opowieść ma smak naturalnej świeżości i nie przypomina w niczym literackiego hamburgera.

  Marcin Wolski

  Bajki Tomka uświadomiły mi dwie rzeczy: że w każdym dorosłym człowieku pióra, choćby na co dzień zajmował się rzeczami tak nudnymi i prozaicznymi jak polityka, siedzi nachylony nad dziecięcym łóżeczkiem bajkopisarz - i że „w każdym dorosłym czytelniku siedzi spragnione bajek dziecko”.

  Rafał Ziemkiewicz

  Specyfikacja
  AutorTomasz Sakiewicz
  ISBN978-83-7595-652-8
  Okładkatwarda
  Liczba stron210
  Wymiary200 x 290 mm
  Rok wydania2013
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu