Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Atlas turystyczny Wysp Kanaryjskich

  Wydawnictwo: SBM
  Kod katalogowy: 594609
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Wyspy Kanaryjskie wabią turystów słoneczną pogodą przez cały rok. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - niezwykle malownicze górzyste obszary mobilizują do ich przemierzania, rozległe piaszczyste plaże zachęcają do odpoczynku w cieniu egzotycznych palm, a wody oceanu zapraszają miłośników sportów wodnych. Atlas turystyczny to kompendium wiedzy o pięciu wyspach archipelagu kanaryjskiego: Teneryfie, Gran Canarii, Lanzarote, Fuerteventurze i La Gomerze. Informacje o najciekawszych miejscach, malowniczych zakątkach oraz interesujących muzeach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o wyspach, ich historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

  O autorze: Zygmunt Wojski jest doktorem nauk humanistycznych, romanistą oraz iberystą, tłumaczem literatury hiszpańskiej, portugalskiej i rumuńskiej. Prowadzi badania nad językami hiszpańskim i portugalskim, a także historię i kulturą Ameryki Łacińskiej oraz Portugalii. Pracował jako tłumacz wybitnych przedstawicieli świata kultury z Ameryki Łacińskiej w Ministerstwie Kultury i Sztuki, a także przewodnik turystów hiszpańskich w Polsce i turystów polskich w Hiszpanii.


  Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8059-460-9
  Okładkatwarda
  Liczba stron192
  Wymiary170 x 250 mm
  AutorZygmunt Wojski
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *