Atlas turystyczny wybrzeża Hiszpanii

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594593
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Ten atlas turystyczny to inspirujące kompendium wiedzy o niezwykle atrakcyjnym dla turystów wybrzeżu Hiszpanii - jego krajobrazach, kurortach, miejscach idealnych na wakacyjny odpoczynek, malowniczych wioskach, zabytkach przypominających o fascynującej historii sięgającej czasów rzymskich, najciekawszych muzeach, galeriach i wielu innych atrakcjach. Zaprezentowano je w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o kraju, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

O autorze: Peter Zralek urodził się w Polsce, mieszka w Sztokholmie, gdzie studiował m.in. historię starożytną, egiptologię, psychologię. Jest podróżnikiem, dziennikarzem i autorem wielu publikacji, pracuje także jako pilot i przewodnik wycieczek. Odwiedził ponad 90 krajów - w tym Hiszpanię, a niektóre urzekły go na tyle, że zamieszkał w nich na dłużej, poznając od podszewki.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-459-3
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Peter Zralek
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: