Atlas turystyczny Włoch Południowych

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594623
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Aby zaznać dolce vita, trzeba się udać na południe Italii. Rajskie plaże Kalabrii, szmaragdowe wody Wybrzeża Amalfitańskiego, czeluści Wezuwiusza wraz z fascynującym Neapolem, a także legendarny Rzym sprawią, że będzie to wypoczynek w iście włoskim stylu. Wyśmienite pizza i wino oraz porywające wydarzenia kulturalne zostawią niepowtarzalne wspomnienia. Atlas turystyczny to kompendium wiedzy o Włoszech Południowych. Informacje o najciekawszych miejscach, malowniczych zakątkach, interesujących muzeach i galeriach zaprezentowano w wygodnym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o kraju, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras i przydatne mapy.

O autorce: Anna Kłossowska - dziennikarka, pisarka, podróżniczka związana rodzinną tradycją z Włochami. Autorka przewodników Atlas turystyczny Rzymu, Wakacje za pół ceny, Europa za pół ceny oraz Włochy jakich nie znacie, a także powieści Romans po włosku i Zrywając z diabłem (napisanej wraz z Simonem Dziak-Czekanem). Ekspertka branży turystycznej.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-462-3
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Anna Kłossowska
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: