Atlas turystyczny Włoch Północnych

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594616
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Włochy Północne to zachwycające pejzaże alpejskich szczytów, białe zbocza Dolomitów, błękitne tafle górskich jezior, ukoronowane białymi miasteczkami zielone wzgórza Toskanii i Umbrii, laguny otaczające włoski klejnot - Wenecję, a także poszarpane, skaliste wybrzeża Ligurii... Ten atlas turystyczny jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy wybierają się w podróż do północnej części Italii. Miejscowości, zabytki i cuda natury, które warto odwiedzić, zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje dotyczące historii, kultury, sztuki, obyczajów i życia codziennego, a także propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

O autorce: Anna Szaleńcowa jest z wykształcenia filologiem polskim, a z zamiłowania kulturoznawcą i miłośnikiem kultur basenu Morza Śródziemnego. Przez lata była organizatorem trampingów oraz przewodnikiem i pilotem w tych krajach. Jest autorką kilku bedekerów, m.in. po Egipcie, Tunezji i Cyprze. Interesuje się fotografiką.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-461-6
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Anna Szaleńcowa
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Sprawa Chrystusa. Film DVD

34,90 zł 29,90 zł

Atlas turystyczny Rzymu

29,90 zł 24,90 zł

Benedykt XVI. Portret z bliska

39,90 zł 19,90 zł

Tradycyjne wędzenie

24,90 zł 9,90 zł