Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Atlas turystyczny Włoch Północnych

  Wydawnictwo: SBM
  Kod katalogowy: 594616
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Włochy Północne to zachwycające pejzaże alpejskich szczytów, białe zbocza Dolomitów, błękitne tafle górskich jezior, ukoronowane białymi miasteczkami zielone wzgórza Toskanii i Umbrii, laguny otaczające włoski klejnot - Wenecję, a także poszarpane, skaliste wybrzeża Ligurii... Ten atlas turystyczny jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy wybierają się w podróż do północnej części Italii. Miejscowości, zabytki i cuda natury, które warto odwiedzić, zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje dotyczące historii, kultury, sztuki, obyczajów i życia codziennego, a także propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

  O autorce: Anna Szaleńcowa jest z wykształcenia filologiem polskim, a z zamiłowania kulturoznawcą i miłośnikiem kultur basenu Morza Śródziemnego. Przez lata była organizatorem trampingów oraz przewodnikiem i pilotem w tych krajach. Jest autorką kilku bedekerów, m.in. po Egipcie, Tunezji i Cyprze. Interesuje się fotografiką.


  Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8059-461-6
  Okładkatwarda
  Liczba stron192
  Wymiary170 x 250 mm
  AutorAnna Szaleńcowa
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *