Atlas turystyczny Toskanii

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 593244
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Porośnięta oliwnymi gajami, winnicami i słonecznikami Toskania wabi spragnionych beztroskiego wypoczynku turystów. Zachwyca różnorodnością terenu, wspaniałymi tradycjami i smakami, niepowtarzalnym bogactwem zabytków architektury, malarstwa i rzeźby. Ten atlas turystyczny to kompendium wiedzy o Toskanii. Informacje o najciekawszych miejscach, malowniczych zakątkach, interesujących muzeach i galeriach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o kraju, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

O autorce: Ewa Krzątała-Jaworska to Polka z urodzenia, paryżanka z wyboru i Włoszka z zamiłowania. Licencjonowany przewodnik po Francji, blogerka, tłumaczka. Pracowała jako dziennikarka, wykładała na Sorbonie. Razem z mężem prowadzi butikowe biuro podróży i organizuje szyte na miarę wyjazdy dla gości indywidualnych i grup.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-324-4
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Ewa Krzątała-Jaworska
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Atlas turystyczny Rzymu

29,90 zł 24,90 zł

Walka duchowa

29,90 zł 24,90 zł

Dzielne Polki

32,00 zł 14,40 zł

Lwów i okolice. Przewodnik

29,90 zł 14,90 zł