Atlas turystyczny Rzymu

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594203
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Wieczne Miasto nieustannie wabi turystów z całego świata. Jak magnes działają bowiem klimatyczne uliczki, doskonałe włoskie wino serwowane w klimatycznych trattoriach, możliwość obcowania z geniuszami sztuki dosłownie na każdym kroku, a także majestat najmniejszego miasta-państwa... Ten atlas turystyczny to kompendium wiedzy o Rzymie oraz Watykanie. Informacje o najciekawszych miejscach, malowniczych zakątkach, interesujących muzeach i galeriach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje o kraju, jego historii, tradycjach i mieszkańcach, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

O autorce: Anna Kłossowska - dziennikarka, pisarka, podróżniczka związana rodzinną tradycją z Włochami. Autorka bestsellerowych przewodników Wakacje za pół ceny, Europa za pół ceny oraz Włochy jakich nie znacie, a także powieści Romans po włosku i Zrywając z diabłem (napisanej wraz z Simonem Dziak-Czekanem). Ekspertka branży turystycznej.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-420-3
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Anna Kłossowska
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Walka duchowa

29,90 zł 24,90 zł

Sprawa Chrystusa. Film DVD

34,90 zł 29,90 zł

Atlas turystyczny Toskanii

29,90 zł 24,90 zł