Atlas turystyczny Pragi

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594180
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Magiczna stolica nad Wełtawą ma w sobie urok przyciągający rzesze turystów. Atmosferę Pragi tworzą wielowiekowe zabytki, bogate muzea, okazałe pałace i nastrojowe zaułki. Niemal każdy zakątek tego niezwykłego miasta opowiada fascynujące legendy i zachwyca oryginalnością. Spacer klimatycznymi uliczkami, wyborne piwo w gospodzie oraz niebywałe panoramy z praskich mostów pozostawią niezatarte wspomnienie o czeskiej stolicy. Atlas turystyczny pomaga dotrzeć do najciekawszych miejsc w Pradze. Zaprezentowano je w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są propozycje tras zwiedzania, przejrzyste mapy i piękne fotografie.

O autorze: Wojciech Kantor jest licencjonowanym przewodnikiem po Pradze, pilotem wycieczek, tłumaczem, a także certyfikowanym piwoznawcą. Od kilkunastu lat prowadzi duże i małe grupy turystów, tworzy i konsultuje programy zwiedzania Pragi, Czech i Moraw dla ciekawskich. W kręgu jego zainteresowań znajdują się podróże prowadzone szlakiem piwa i specjałów kulinarnych.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-418-0
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Wojciech Kantor
Rok wydania 2018