Atlas turystyczny Cypru

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594197
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Cypr - ta położona na Morzu Śródziemnym wyspa słońca słynie z pięknych krajobrazów, uroczych plaż, świetnej kuchni, wspaniałych zabytków i gościnnych mieszkańców. Jest tam wszystko, czego potrzebuje turysta. Łagodne falowanie morza o kolorze lazuru, zieleń wspaniałych lasów na zboczach gór Troodos, gwar nadmorskich kurortów, zapachy nagrzanej słońcem makii, pełnej wonnych roślin, kremowe kolumny zabytków jaśniejących na tle szmaragdowej zatoki - wszystko to na Cyprze jest na wyciągnięcie ręki.

O autorce: Anna Szaleńcowa jest z wykształcenia filologiem polskim, a z zamiłowania kulturoznawcą i miłośnikiem kultur basenu Morza Śródziemnego. Przez lata była organizatorem trampingów oraz przewodnikiem i pilotem w tych krajach. Jest autorką kilku przewodników, m.in. po Egipcie, Tunezji i Cyprze. Interesuje się fotografiką.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-419-7
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Anna Szaleńcowa
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: