Atlas turystyczny Bułgarii

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 593220
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Bułgaria ma do zaoferowania turystom cały wachlarz możliwości. Przyjezdnych zapraszają nadmorskie kurorty, okazałe miasta i urokliwe wioski, gdzie współczesność naturalnie przenika się ze śladami starożytnych kultur. Sezon trwa tu cały rok - latem na spragnionych wypoczynku czekają piaszczyste plaże Morza Czarnego, a bardziej aktywnych wczasowiczów porywają malownicze górskie szlaki piesze i rowerowe, z kolei zimą ośrodki narciarskie oferują doskonale przygotowane trasy. Atlas ten został wzbogacony propozycjami tras, alfabetycznie uporządkowanym wykazem miejsc godnych szczególnej uwagi, a także praktycznymi wskazówkami i mapami ułatwiającymi poruszanie się po tym przepięknym kraju.

O autorze: Iwan Sepetliew urodził się w 1982 r. w Iwajłowgradzie (południowa Bułgaria). Studiował nauki polityczne na Uniwersytecie Sofijskim im. św. Klemensa z Ochrydy. Od 10 lat mieszka w Polsce. Zawodowo jest związany z branżą turystyczną - corocznie jako przewodnik i pilot towarzyszy grupom polskich turystów w po najpiękniejszych miejscach ojczystej Bułgarii.


Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-322-0
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Iwan Sepetliew
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: