Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Atlas turystyczny Bułgarii

  Wydawnictwo: SBM
  Kod katalogowy: 593220
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Bułgaria ma do zaoferowania turystom cały wachlarz możliwości. Przyjezdnych zapraszają nadmorskie kurorty, okazałe miasta i urokliwe wioski, gdzie współczesność naturalnie przenika się ze śladami starożytnych kultur. Sezon trwa tu cały rok - latem na spragnionych wypoczynku czekają piaszczyste plaże Morza Czarnego, a bardziej aktywnych wczasowiczów porywają malownicze górskie szlaki piesze i rowerowe, z kolei zimą ośrodki narciarskie oferują doskonale przygotowane trasy. Atlas ten został wzbogacony propozycjami tras, alfabetycznie uporządkowanym wykazem miejsc godnych szczególnej uwagi, a także praktycznymi wskazówkami i mapami ułatwiającymi poruszanie się po tym przepięknym kraju.

  O autorze: Iwan Sepetliew urodził się w 1982 r. w Iwajłowgradzie (południowa Bułgaria). Studiował nauki polityczne na Uniwersytecie Sofijskim im. św. Klemensa z Ochrydy. Od 10 lat mieszka w Polsce. Zawodowo jest związany z branżą turystyczną - corocznie jako przewodnik i pilot towarzyszy grupom polskich turystów w po najpiękniejszych miejscach ojczystej Bułgarii.


  Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8059-322-0
  Okładkatwarda
  Liczba stron192
  Wymiary170 x 250 mm
  AutorIwan Sepetliew
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *