Atlas turystyczny Barcelony

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 594210
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Wspaniałe zabytki stolicy Katalonii, słynącej z bogatego życia kulturalnego, oraz ciepłe wybrzeże i wspaniałe plaże to połączenie najlepsze na świecie. Barcelona to cel wypraw wielu turystów przez cały rok. W ciągu dwóch tygodni urlopu można tu odpocząć jak nigdzie indziej: poczuć atmosferą historycznego miasta z pięknymi zabytkami, poopalać się na szerokich, piaszczystych plażach, odwiedzić rybackie wioski pod miastem, spróbować doskonałej lokalnej kuchni i wina, wziąć udział we fieście, nauczyć się tańczyć sardanę... Wybór atrakcji jest nieskończony.

Ten atlas turystyczny pomaga dotrzeć do najciekawszych miejsc w Barcelonie. Zaprezentowano je w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są propozycje tras zwiedzania, przejrzyste mapy i piękne fotografie.

Atlasy turystyczne Wydawnictwa SBM to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji! Przewodniki zawierają najważniejsze informacje na temat opisywanych krajów, regionów lub miast. Znajdziemy tu obszerne informacje o historii, geografii, kulturze i kuchni poszczególnych miejsc. Znaczącym atutem atlasów są propozycje gotowych tras zwiedzania. Fachowym opisom i praktycznym poradom towarzyszą liczne, barwne fotografie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-421-0
Okładka twarda
Liczba stron 192
Wymiary 170 x 250 mm
Autor Magdalena Binkowska
Rok wydania 2018
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: