Arka Przymierza. Film DVD

Wydawnictwo: E-lite
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 405074
24,99 zł
9,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

I uczynię arkę z drzewa akacjowego; jej długość będzie wynosiła dwa i pół łokcia; jej wysokość półtora łokcia i jej szerokość półtora łokcia. I pokryjesz ją szczerym złotem wewnątrz i zewnątrz, i uczynisz na niej dokoła złote wieńce. Odlejesz do niej cztery pierścienie ze złota i przymocujesz je do czterech jej krawędzi: dwa pierścienie do jednego jej boku i dwa do drugiego jej boku. Rozkażesz zrobić drążki z drzewa akacjowego i pokryjesz je złotem. I włożysz drążki te do pierścieni po obu bokach arki celem przenoszenia jej. Drężki pozostanę w pierścieniach arki i nie będę z nich wyjmowane. I włożysz do arki Świadectwo, które dam tobie.

(Wj, 25,10-22)

Prof. Giuseppe Claudio Infranca nie ma wątpliwości, że odkrył tajemnicę Arki Przymierza. -działem Arkę Przymierza. - mówi profesor w dołączonym do książki filmie dokumentalnym „Zaginiona Arka Przymierza".
Czyjego świadectwo jest wiarygodne? Czy Arka Przymierza rzeczywiście znajduje się w Etiopii? Rozwiązanie fascynującej tajemnicy związanej z zaginięciem Arki Przymierza znajdziemy w filmie, Mariny Rico, korespondentki w Watykanie.

Film: czas 60 min., polski lektor, polskie napisy

Specyfikacja
ISBN 978-83-65405-07-4
Okładka twarda
Liczba stron 26
Wymiary 150 x 190 mm
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: