Antychryst superstar

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 643579
19,90 zł
9,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Czy dzisiaj Antychryst stał się głównym doradcą globalnych przywódców i możnych tego świata?

Ponad sto lat temu Antychryst ujawnił swoje poglądy i zamiary, posługując się ideami zrodzonymi w umyśle jednego ze swoich najgorliwszych zwolenników. Z czasem Przeciwnik zaszczepił w umysłach swoich protegowanych ideę drastycznego ograniczenia liczby ludności na Ziemi, co de facto oznacza plan wyeliminowania miliardów ludzi. Kiedyś potworne ideologie nazizmu i komunizmu, wspierane i finansowane przez „pożytecznych idiotów” ze światowych elit politycznych i finansowych, mordowały miliony ludzi.

Obecnie Antychryst zgromadził otumanione rzesze pod sztandarami nowej ideologii, która w imię umiłowania człowieka i ludzkiej wolności eliminuje ludzi przez aborcję, eutanazję, eugenikę oraz promocję postaw przeciwnych życiu. Biorą w tym udział najpotężniejsze organizacje, korporacje i osobistości życia publicznego.

Autor bezwzględnie obnaża te działania i kłamstwa wymierzone przeciwko życiu…

Agostino Nobile, profesor historii muzyki, 25 lat temu postanowił porzucić dotychczasową karierę naukową, żeby studiować kulturę chrześcijańską i żyć nią głębiej. Obecnie mieszka w Portugalii, gdzie publikuje artykuły i książki apologetyczne.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-357-9
Okładka miękka
Liczba stron 160
Wymiary 130 x 190 mm
Autor Agostino Nobile
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: