Ale o co chodzi? Pytania nastolatków o wiarę i Kościół, cz. 2

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 560543
9,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Bestsellerowa książka Ale o co chodzi? doczekała się kolejnego wydania - zaktualizowanego i rozszerzonego. Autorka odpowiada na trudne pytania nastolatków o Kościół, wiarę, moralność Młodzież znajdzie w niej mocne i zdecydowane odpowiedzi na najbardziej aktualne problemy, na najtrudniejsze pytania rodzące się w obecnych pogmatwanych czasach. Ta książka może się stać solidnym oparciem dla ludzi wkraczających w dorosłość.

Mgr Katarzyna Kłysik - dyplomowana katechetka w jednym z liceów w diecezji gliwickiej. Studia teologiczne ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Szczególnie zainteresowana teologią moralną, obroniła pracę magisterską pt. Prostota życia jako ewangeliczna „Arete” w twórczości ks. Jana Twardowskiego. Od wczesnej młodości związana z duszpasterstwem parafialnym, zwłaszcza dzieci i młodzieży. W latach 2006-2012 pełniła funkcję Prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Gliwickiej, z ramienia którego w latach 2010-2019 realizowała się jako dyrektor Zabrzańskich Szosowych Wyścigów Rowerowych Niezrzeszonych.

Napisałam to po to, abyś nie stracił wiary z powodu tego, że czegoś nie rozumiesz. Napisałam tę książkę po to, żebyś chciał szukać, rozwijać i nadal doświadczać. Jesteśmy na tej samej drodze. Wcale nie jest tak, że ja - katechetka - wszystko wiem na sto procent i wszystkiego jestem pewna. Ale ja wierzę, szukam i nieraz doświadczam.
Moje życie nie jest wcale idealne, zdarza się w nim cierpienie. Ale jest piękne i warte przeżycia. Ma cel. Szukaj, poznawaj, miej marzenia.
Ucz się i bądź pokorny.
Zaufaj Mu!

Autorka

Specyfikacja
ISBN 978-83-66560-54-3
Okładka miękka
Liczba stron 112
Wymiary 110 x 160 mm
Autor Katarzyna Kłysik
Rok wydania 2021
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: