Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 017435
49,90 zł
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Album kulinarny Pytanie na Śniadanie to przede wszystkim kulinarny poradnik, ale to także zbiór ciepłych i szczerych opowieści i niezwykłych zdjęć.

Swoimi najciekawszymi przepisami dzielą się kucharze: Jola Naklicka-Kleser, Celina Statkiewicz, bracia Jakub i Michał Budnikowie, Tomasz Królikowski, Joseph Seeletso oraz Jakub Steuermark.

O swojej pracy w najpopularniejszym w Polsce programie śniadaniowym opowiadają: Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska, Marzena Rogalska, Małgorzata Tomaszewska-Tarci, Marcelina Zawadzka, Tomasz Kammel, Maciej Kurzajewski, Łukasz Nowicki, Aleksander Sikora i Tomasz Wolny.

Tych wyznań nie usłyszycie w programie! Dowiecie się m.in. jaka atmosfera panuje na planie i kto zjada ze stołu okruszki.

Książka zachęca do gotowania nie tylko tradycyjnych potraw, ale także do odkrywania egzotycznych smaków i wspaniałych słodkości. Czytelnikom pomogą w tym umieszczone przy przepisach kody QR odsyłające do krótkich filmów instruktażowych dostępnych na stronie pytanienasniadanie.pl.

Z tą książką gotowanie jest naprawdę łatwe!

Specyfikacja
ISBN 978-83-7401-743-5
Okładka twarda
Liczba stron 216
Wymiary 190 x 250 mm
Autor Katarzyna Gubała
Autor Waldemar Kompała
Rok wydania 2020
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: