Adwokat

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 168945
39,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jego pierwszy proces zmienił bieg historii. Ostatni zmieni losy imperium.

Podczas procesu Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody asesor, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Ta strategia obraca się przeciwko sądzonemu. Teofil na zawsze zapamiętuje widok niewinnego człowieka, niesprawiedliwie skazanego na ukrzyżowanie.

Wkrótce zostaje adwokatem w Rzymie - mieście pełnym niebezpiecznych knowań, ciągłych procesów o zdradę, okrucieństwa.

W końcu musi się zmierzyć z najbardziej osławionym z cesarzy, niepoczytalnym Neronem, broniąc przed nim Pawła z Tarsu.

Czy Teofil zdoła uchronić go przed egzekucją?

Połącz wielką historyczną fikcję Jamesa Michenera z thrillerem prawniczym Johna Grishama, a otrzymasz „Adwokata", wielkie dzieło Singera.

Publishers Weekly

Adwokat to najlepsza książka, jaką Singer kiedykolwiek napisał. Rzym jest beczką prochu czekającą na iskrę, a my przyglądamy się z bliska polityce, spiskom i napięciom tamtej epoki. Singer nie tylko opowiada - on zanurza czytelnika w tamtej rzeczywistości.

LifelsStory

Randy Singer - jest znanym i cenionym pisarzem, a zarazem wytrawnym prawnikiem. Jego powieści, wielokrotnie nagradzane, cieszą się uznaniem krytyków i czytelników. Singer był między innymi - wraz z Johnem Grishamem oraz Michaelem Connely - finalistą inauguracyjnej Nagrody imienia Harper Lee za powieść prawniczą.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7516-894-5
Okładka twarda
Liczba stron 480
Liczba stron 160 x 240 mm
Autor Randy Singer
Znaczniki produktu