Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Wrześniowe wydanie katalogu Prodoks Klub Książki Katolickiej

  31 sie 2022

  Szanowni Państwo!

  Po wakacyjnym wypoczynku zapraszamy do nowej, bogatej oferty katalogowej. Gorąco polecamy „Nowe cuda świętego Charbela”, pozycję, która świadczy, że kult świętego z Libanu nadal jest żywy, a skala uzdrowień dokonanych za jego przyczyną nie przestaje zdumiewać).

  Bestsellerowa książka ks. Charlesa T. Murra „Morderstwo 33 stopnia”, oparta o raport ze śledztwa kard. Gagnona z końca lat 70. XX w., odkrywa przed Czytelnikami tajemnice masońskiej infiltracji na Watykanie w tamtym czasie i jej dramatyczne konsekwencje.

  Z kolei publikacja „Franciszek z Asyżu. Odkłamanie mitów” obala fałszywe współczesne domysły i wyobrażenia na jego temat, przedstawiając postać wielkiego stygmatyka takim, jakim był naprawdę.

  Warto sięgnąć również po „Mądrość i humor Ojców Pustyni”, wydaną tym razem w nieco zaskakującej formie ilustrowanej.

  W dodatku „Zdrowie. Kulinaria. Poradniki” pojawił się nowy tytuł Zbigniewa T. Nowaka – „Zdrowie na cały rok 2023. Terminarz”, a także nowe produkty prozdrowotne.

  Natomiast w dodatku Dzieci. Edukacja. Powieści znajdą Państwo u nas także bogatą ofertę edukacyjną.

  Jak w każdym numerze katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma Dobre Nowiny, gazety ewangelizacyjnej. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu za co najmniej 120 złotych, otrzymają książkę znanego autora, Zbigniewa T. Nowaka, „Leki z klasztornej spiżarni” (Wyd. AA, wym. 14 x 20 cm, opr. miękka, s. 128).

  Kolejnym prezentem - za zakup o wartości co najmniej 150 zł - jest dziesiątka różańca, z paciorkami wykonanymi ze szkła kryształowego.

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie ».

  Zapraszamy do zakupów i życzymy udanych wakacji!

  Życzymy udanych zakupów!