Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Wiosną ceny nie rosną! Wiosenne wyprzedaże w katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

  12 maj 2022

  Szanowni Państwo!

  W wiosennej edycji naszego katalogu zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty.

  Gorąco polecamy książkę o objawieniach Matki Bożej w San Damiano Piacentino (s. 1, 3).

  Godna uwagi jest lektura autorstwa abpa Fultona J. Sheena o chrześcijańskim wychowaniu dzieci w trudnych realiach współczesności (s. 2).

  Oferujemy również m.in. nowe wydanie Księgi Gomory św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła (o dramatycznych skutkach grzechów przeciwko czystości, zwłaszcza wśród duchownych, s. 5), poruszające świadectwo kobiety, która porzuciła islam i zaryzykowała życie dla Jezusa (Wyrwana z mroku, dodatek Nowości z ostatniej chwili, s. 1), a także przewodniki i relacje ze szlaków camino de Santiago („Nowości z ostatniej chwili”, s. 8).

  Ponadto w obszernym 64-stronicowym dodatku „Wiosną ceny nie rosną!” oferujemy mnóstwo książek w obniżonych, promocyjnych cenach.

  Jak w każdym numerze katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma Dobre Nowiny, gazety ewangelizacyjnej. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu za co najmniej 120 złotych, otrzymają modlitewnik „Tajemnica szczęścia. Piętnaście modlitw o Męce Pańskiej i Koronka św. Brygidy” (Wyd. AA, s. 48, wym. 12x16 cm, opr. miękka).

  Kolejnym prezentem - za zakup o wartości co najmniej 150 zł - jest obrazek z wizeunkiem św. Andrzeja Boboli - (wym. 5,0x6,5 cm).

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie ».

  Na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim pokoju i nadziei.