Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Świąteczne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

  29 lis 2019

  Szanowni Państwo!

  Przed nami wyjątkowy czas Świąt Narodzenia Pańskiego. Polecamy bogatą ofertę książek i innych produktów, które można nabyć z przeznaczeniem na wspaniałe prezenty dla naszych najbliższych.

  Szczególnie polecamy rodzinny zestaw świąteczny, zawierający to, co najbardziej potrzebne, by dobrze przeżyć we wspólnocie rodzinnej Wigilię i cały okres Bożego Narodzenia. Do obszernej oferty świątecznej dołączyły m.in.: pierwszy tom mistycznych dzienników Luisy Piccarrety Księga z Nieba, literackie dzieło Roberta H. Bensona Zwierciadło z Shalott, wybór książek o postaci Prymasa Tysiąclecia oraz książeczka z głośnym filmem DVD Miłość i miłosierdzie.

  Godna polecenia jest książka Tomasza Terlikowskiego o coraz mocniejszym ataku na osobę i nauczanie św. Jana Pawła II.

  W naszej ofercie świątecznej znajdą Państwo szeroki wybór zestawów książkowych, wartościowych lektur dla dzieci, dewocjonaliów, produktów ziołowych oraz innych znakomitych propozycji - nie tylko na święta!

  Jak zawsze, w paczce z zamówieniem, każdy nasz klient może spodziewać się do trzech upominków.

  Pierwszym z nich jest kolejny egzemplarz znanego już Państwu czasopisma „Dobre Nowiny”. Ten znajdzie się w każdym zamówieniu.

  Państwo, których wartość zakupu wyniesie co najmniej 100 złotych, otrzymają dodatkowo płytę CD z kolędami w wykonaniu artystów Capelli Gedanensis i chóru Collegium Musicum. Czas trwania: 55:58.

  Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest kalendarz ścienny na rok 2020 Odblask tajemnicy. Kalendarz ten przedstawia dwanaście dzieł sztuki - obrazów autorstwa współczesnych artystów. Tematyka obrazów obejmuje symboliczne motywy religijne lub postaci świętych. Rozmiar kalendarza 24×29 cm, s. 16, Wydawnictwo AA.

  Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej Pobierz katalog KKK >>

  Na nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego i nowy rok 2020 składamy naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia!