Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Strażnik Świętego Papieża

  Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: 643920
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II, przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuż przy boku papieża. To poruszające świadectwo, ukazujące w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go i wciąż nie przestaje go inspirować, nawet w najtrudniejszych momentach jego życia, dając mu siłę do walki o to, co święty papież nazwał „wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia”. Mam wielka nadzieje, że książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnia chwile swojego życia na tym świecie.

  kardynał Raymond Burke,
  Prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej

  Ta fascynująca i bardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty z Janem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty z życia i pracy papieża oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papieżem ukształtowały życie i spojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i prace – począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej, aż po prace w charakterze prezesa zarządu wielkich firm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak w praktyce wygląda to na co dzień.

  Imaculée Ilibagiza,
  autorka biograficznej książki Ocalona aby mówić, świadectwa zbrodni ludobójstwa w Rwandzie w 1994 roku, w czasie wojny miedzy plemionami Tutsi i Hutu. Działaczka na rzecz praw człowieka, laureatka Nagrody Pojednania i Pokoju im. Mahatmy Gandhiego.

  Andreas Widmer to uczciwy, dobry człowiek o wnikliwym umyśle. Jego przeżycia i nauki, które odebrał od najprawdopodobniej największego chrześcijanina naszych czasów, oferują nam wspaniały przykład tego, co naprawdę oznacza przywództwo i kierowanie ludźmi.

  George Weigel,
  biograf Jana Pawła II, wykładowca etyki i nauk politycznych

  Niezwykła, powalająca książka. Andreas Widmer, który odniósł duży sukces w biznesie, poznał Jana Pawła II kiedy pełnił służbę w Gwardii Szwajcarskiej i odebrał od niego wspaniałe lekcje życia. Pomogły mu one wypracować w sobie takie wartości i nawyki, które pozwalają mu wydobywać to, co najlepsze z ludzi, którymi kieruje i posyłać ich na cały świat pełnych ducha i nadziei. Ta świetna książka to naprawdę dobra robota – jak przystało na Szwajcara – a przy tym jest wręcz skarbcem praktycznej mądrości – podaje mnóstwo przykładów na dziewięć najważniejszych zasad, których wcieleniem powinien być dobry lider. To jedna z tych cudownych książek, które nie tylko pomagają stać się lepszym, odnoszącym sukcesy liderem, ale czynią z człowieka po prostu lepszego mężczyznę i lepszą kobietę.

  Michael Novak,
  profesor filozofii i nauk politycznych w American Enterprise Institute

  Specyfikacja
  PodtytułŚwiadectwo o Janie Pawle II
  ISBN978-83-7864-392-0
  Liczba stron256
  Wymiary145 x 205 mm
  AutorAndreas Widmer
  Rok wydania2014
  Okładkamiękka, skrzydełka
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu