Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Sekret kobiecej duszy. Przewodnik duchowy nie tylko dla kobiet

  Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: K01144
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 24,90 zł
  9,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  W późnych latach osiemdziesiątych, kiedy zaczynałam swoje głębsze życie duchowe, nie przestawałam się zastanawiać, gdzie zniknęły wszystkie kobiety z pierwszych wieków Kościoła. Uczono nas o Ojcach Kościoła, Ojcach Pustyni i Apostołach, biskupach i męczennikach. Samo w sobie to wszystko było dobre i słuszne. Zdrowy rozsądek podpowiadał mi jednak, że gdzieś muszą istnieć nieopowiedziane historie kobiet, które w podobny sposób wcielały w życie wiarę chrześcijańską. Miałam intuicyjne przekonanie, że kobiety odegrały znacznie większą rolę niż ta, którą ukazywali nam uczeni tamtych czasów. Chodziłam w kółko zadając głośno pytanie: „Gdzie są moje Matki?”, „Gdzie moje Siostry?”, „Gdzie te wszystkie kobiety, bez których nie byłoby ani wiary, ani Kościoła, ani tradycji?”.

  Gdzie są Matki? Fragment "Rozdziału I"

  Ten niezwykły przewodnik zaprasza do odkrycia prawdziwego sekretu nie tylko kobiecej duszy: sensu istnienia, prawdy, miłości i pokoju serca na zawsze oddanego Bogu.

  U zarania chrześcijaństwa święte kobiety udawały się na dzikie pustkowia, żeby całkowicie poświecić się Bogu i modlitwie. Ta książka odkrywa i przybliża wyjątkową duchowość Matek Pustyni i proponuje konkretne sposoby wykorzystania ich mądrości w naszym życiu – życiu kobiet (i nie tylko), tak często zagubionych na pustyniach i manowcach współczesnego świata.

  Naszym postępowaniem, naszym pragnieniem i całymi sobą wybieramy Jezusa. Naszym życiem i nasza mądrością wybieramy całkowicie tylko Boga – mówią do nas Matki i zabierają w podroż w poszukiwaniu sekretu naszego serca i duszy.

  Nowotwór, inne poważne choroby, śmierć bliskich osób, problemy z praca, trudna sytuacja finansowa – każda z tych rzeczywistości stanowiła w moim życiu taki moment, kiedy duchowość pustyni przychodziła z odpowiedzią na konkretną życiowa sytuacje. Kiedy czułam, ze wzbiera we mnie panika, tradycja pustyni radziła mi, żeby spokojnie oddychać... A kiedy myślałam o tym, ze umrę, przypominała, ze każdy grób będzie kiedyś pusty.

  Świadectwo Autorki

  Przewodnik ten zawiera również modlitwy, które pomagają kobietom (i nie tylko) zawierzyć swoje życie Bogu w najtrudniejszych i najważniejszych chwilach.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-62927-41-8
  Okładkatwarda
  Liczba stron192
  Wymiary120 x 190 mm
  AutorMary C. Earle
  Rok wydania2011
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu