Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  O godności kobiety

  Wydawnictwo: Sumus
  Kod katalogowy: 020214
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 39,00 zł
  34,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 37,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  „Człowiek jest wielki nie wtedy, gdy ma wyznaczone wielkie zadanie, ale gdy to zadanie wypełnia pokornie, z wewnętrzna uległością. Okazuje się wówczas prawdziwa wartość człowieka. Wielu ludzi ma do wypełnienia ogromne zadania, ale nie wszystkich stać na to, aby wypełniali je z pokora".

  Może się nam wydawać, że dzisiejszy świat to labirynt wyjątkowo skomplikowanych relacji międzyludzkich, przedefiniowanych tożsamości i walki o prawa płci. Tymczasem spostrzeżenia dotyczące kobiet głoszone przez kardynała Stefana Wyszyńskiego czterdzieści, pięćdziesiąt, a nawet sześćdziesiąt lat temu wcale nie tracą na aktualności.

  O sprawach, które bywają zarzewiem sporów, mówi z dogłębnym zrozumieniem, prostotą i spokojem. Oto zbiór kazań, konferencji i rozważań kierowanych do kobiet, ale nie tylko…

  Jak żyć wspólnie i jak odnaleźć swoje właściwe drogi w Kościele, w rodzinie, w pracy i w życiu? Słowa Prymasa podnoszą na duchu i stanowią prawdziwą inspirację.

  Książka kardynała Wyszyńskiego to wyjątkowe spojrzenie na kobietę, pełne szacunku, godności i zachwytu. Podkreślenie roli, jaką pełnimy w historii, w narodzie, w rodzinie i w życiu społecznym, jest ukłonem w nasza stronę Mężczyzna może raz jeszcze zachwycić się kobieta, tak jak Adam zachwycił się Ewą. Szczególnie dziś. w XXI wieku, kiedy toczy się prawdziwa walka o piękno kobiety, takie treści powinny trafić do jak najszerszego grona kobiet. To istne antidotum na dzisiejsze kłamstwa o kobiecie. Jeśli chcesz poznać, jak wielka jest rola kobiety, jaka jest nasza prawdziwa misja i powołanie, ta książką jest właśnie dla Ciebie. Polecam z całego serca każdej z nas.

  Ewelina Chełstowska

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66020-21-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron314
  Wymiary140 x 200 mm
  Autorkard. Stefan Wyszyński
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *