Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Noworoczna wyprzedaż w Klubie Książki Katolickiej Prodoks!

  11 sty 2022

  Szanowni Państwo!

  Obserwujemy, ze wokół nas niemal wszystko drożeje, ale nie u nas! Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką noworoczną ofertę w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i bliskich osób. Warto niezwłocznie skorzystać z oferty promocyjnej, bo wiele tytułów jest na wyczerpaniu.

  Zapraszamy tez do zakupu wartościowych nowości. Szczególnie polecamy dzieło Włodzimierza Sołowjowa O wojnie, o postępie i o końcu świata, które stanowi klucz do zrozumienia duchowej pustki i dramatycznego zakłamania naszych czasów.

  Uwagę zwracają także: intrygująca publikacja Pawła Lisickiego System diabła, nowa książka o ks. Dolindo, Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij, cz. 2 oraz Różaniec w trudnych sprawach ze św. Ritą i wiele innych.

  Jak co katalog nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają modlitewnik Nowenna do Matko Bożej Rozwiązującej węzły (Wydawnictwo AA, wym.: 10x14 cm, s. 32).

  Kolejny prezent - za zakup o wartości co najmniej 150 zł - jest książka-świadectwo Widziałam Niebo (Wydawnictwo AA, wym.: 14x20 cm, stron: 160).

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie », a na jej końcu zamówić darmową ich wysyłkę.

  Zapraszamy do zakupów i polecamy się na cały Nowy Rok 2022.
  Klubu Książki Katolickiej Prodoks
  i księgarni Religijna.pl