Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Największy cud. Tajemnica Eucharystii w mistycznej wizji Cataliny Rivas

  Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
  Kod katalogowy: 641520
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 11,90 zł
  7,59 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Catalina Rivas - mistyczka, która w czystości serca i z jasnością umysłu doświadcza od 1994 roku naukowo potwierdzonych wizji.

  Książka zawiera zapis wizji, której doświadczyła Catalina podczas Mszy Świętej. Wówczas Jezus i Jego Matka objawili jej mistyczną rzeczywistość Eucharystii jako Największego Cudu, z jakim może spotkać się człowiek na tym świecie…

  Celebrans wypowiedział słowa Konsekracji. Był to człowiek o normalnej posturze, lecz nagle zaczął rosnąć, napełniać się światłem, nadprzyrodzonym światłem biało-złotego koloru, które go ogarniało i wzmagało się w miejscu twarzy, tak ze nie dało się już dostrzec jego rysów. Kiedy uniósł Hostie zobaczyłam, ze jego dłonie miały znamiona, z których wychodziło światło. To był Jezus!... To On, który Swoim Ciałem ogarniał ciało celebransa, jakby trzymał w miłosnym uścisku dłonie Arcybiskupa. W tej chwili Hostia zaczęła powiększać się w niesamowity sposób, a w niej cudowne Oblicze Jezusa, który patrzył na swój lud...

  Fragment wizji

  Catalina, nazywana przez Jezusa „Jego sekretarką”, została przez Niego wybrana, aby przekazać światu Jego przesłanie miłości i miłosierdzia. Spisując Jego słowa, w zaledwie kilka dni zapełniła setki stron. Wystarczyło 15 dni, by zapisać trzy zeszyty tekstu, który został później wydany jako książka Z Synaju na Kalwarię. Ponieważ Catalina nie ukończyła średniej szkoły ani nie miała żadnego przygotowania teologicznego, specjaliści pozostają zgodni w podziwie co do uderzającej ilości materiału, jaki spisała w tak krótkim czasie. Są poruszeni pięknem i głębią duchową oraz niewątpliwą poprawnością teologiczną jej przesłania, które, pomimo swoistej złożoności, jest wyrażone w sposób prosty i zaskakująco przystępny.

  Fragment książki

  Catalina Rivas to boliwijska mistyczka, której od 1994 roku objawiają się Jezus i Maryja. W październiku 1994 roku, kiedy Catalina pielgrzymowała do Conyers, w USA , zobaczyła nagle mocne światło otaczające Krucyfiks i poczuła potrzebę ofiarowania całej siebie i swojego życia Chrystusowi. Ujrzała cztery promienie światła wychodzące z dłoni, stóp i boku Jezusa Ukrzyżowanego, które przeszywały jej dłonie, stopy i serce jak płomienie ognia. Ból był tak intensywny, że upadła na ziemię. Od tego czasu Catalina nosi na swoim ciele rany Chrystusa, które pojawiają się zazwyczaj w Wielki Piątek.

  Specyfikacja
  Okładkamiękka
  ISBN978-83-7864-152-0
  Liczba stron64
  Wymiary120 x 165 mm
  Rok wydania2013
  5.0 2
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  Elżbieta Matych | 30.01.2015 10:22
  Doskonała!!!!
  Catalina Rivas przybliża nam co dzieje się podczas Mszy Świętej. Jakie ma ona dla nas znaczenie. Polecam. Po lekturze przestaje się myśleć co zrobić na obiad, tylko pełnym sercem zagłębia w tajemnicę Eucharystii. Dziękuję Ci Jezu!!!
  Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie (0/0)
  Emilia Soloch | 13.03.2015 18:40
  Gorąco polecam!!!
  Catalina Rivas w piękny sposób pokazuje drugą stronę Mszy Świętej! To czego my nie jesteśmy w stanie dostrzec! Bardzo poruszająca lektura! Polecam każdemu kto naprawdę szuka Pana Boga, kto nie chce być letni w wierze, kto chce w końcu powiedzieć Panu Jezusowi "tak"... Lektura ta zmieniła całkowicie moje spojrzenie na Eucharystię!!!!
  Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie (0/0)
  *
  *
  *