Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Myśli na każdy dzień. Książka z płytą DVD

  Kod katalogowy: 013147
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 39,90 zł
  24,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 34,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Oddajemy w Państwa ręce zbiór myśli Arcybiskupa Fultona J. Sheena - jednego z najbardziej wpływowych ludzi XX wieku. Za pośrednictwem swojego programu telewizyjnego Life is Worth Living docierał co tydzień do milionów widzów, a jego nauczanie zostało ujęte w ponad stu publikacjach. Swoim życiem i swą osobistą relacją z Bogiem inspirował niezliczone rzesze ludzi na całym świecie. Po upływie niemal czterdziestu lat od śmierci Fultona J. Sheena, jego przesłanie wciąż brzmi mocno i aktualnie. Do książki dołączony jest biograficzny film dokumentalny pt. Arcybiskup Fulton J. Sheen-Sługa Wszystkich.

  Odnosiło się wrażenie,że przemawia do ciebie jeden z Apostołów. A jeśli spóźniłeś się na pierwszych dwunastu, posłuchaj Sheena; będzie miał podobny wpływ na twoje życie.

  Bp John W. Flesey, biskup pomocniczy diecezji Newark w stanie New Jersey

  Płyta DVD dołączona do niniejszej książki, obejmująca również ścieżkę dźwiękową, jest wyłącznie do własnego użytku osobistego. Wszystkie prawa autorów, producenta i dystrybutora zastrzeżone. Jakiekolwiek powielenia, edycja, montaż, wyświetlanie, wypożyczanie, publiczne pokazy czy inne rozpowszechnianie zawartości tej płyty DVD lub jej fragmentów bez zgody dystrybutora jest bezwzględnie zabronione. Egzemplarz płyty jest bezpłatny - płyta jest integralną częścią książki. Bez możliwości sprzedaży osobno.

  Licencja na terenie Polski: Izabella Parowicz

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8101-314-7
  Okładkatwarda
  Liczba stron196
  Wymiary150 x 150 mm
  AutorAbp Fulton Sheen
  Rok wydania2020
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu