Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Modlitewnik za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - bordowy

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 02750E
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Przygotowany z okazji kanonizacji Jana Pawła II, pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem nowego świętego.

  Wstępem opatrzył go ks. kard. Stanisław Dziwisz. Do napisania modlitw zaproszono wiele znakomitych osobistości, m.in.: ks. bp. Grzegorza Rysia, ks. bp. Józefa Zawitkowskiego, ks. Henryka Romanika, ks. Leszka Smolińskiego i innych. Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze św. Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

  W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych.

  Modlitewnik został już przetłumaczony na pięć języków. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

  Modlitewnik został wydany w trzech wersjach: podstawowej (prezentowana tutaj), eleganckiej (opr. twarda, skóropodobna ze złoceniami) i ekskluzywnej (opr. twarda, skóropodobna ze złoceniami i relifem z podobizną Jana Pawła II).

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7569-482-6
  Okładkatwarda, złocenia
  Liczba stron160
  Wymiary115 x 165 mm
  Rok wydania2014
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu