Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Klub Książki Katolickiej Prodoks - łączymy się dla Was!

  15 cze 2019

  Witamy Państwa w nowym, połączonym katalogu!

  Mamy przyjemność przekazać Państwu dobrą wiadomość o połączeniu znanych i cenionych katalogów wysyłkowych „Klub Książki Katolickiej” oraz „Prodoks”. Od bieżącego miesiąca będzie się ukazywać jeden wspólny katalog „Klub Książki Katolickiej Prodoks”.

  W celu obsługi połączonego katalogu została powołana nowa firma Dystrybucja AA sp. z o.o. Właścicielem Dystrybucji AA jest Fundacja Dobrego Słowa – utworzona w celu wspierania publikacji promujących tradycyjne wartości chrześcijańskie, rodzinne i patriotyczne.

  Obsługą telefoniczną i wysyłką będzie się zajmował ten sam zespół osób, który Państwo znają z Klubu Książki Katolickiej i z Prodoksu. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszego zespołu są gwarancją, że jakość i standardy obsługi będą wykonywane na coraz wyższym poziomie. Zapewniamy rzetelną realizację zamówień oraz bezpieczeństwo Państwa danych osobowych. Funkcjonowanie nowego katalogu jest kontynuacją osiągnięć dwóch dotychczasowych klubów wysyłkowych, które do nowej inicjatywy wnoszą to, co najlepsze ze swego dorobku w celu zapewnienia Państwu jeszcze lepszej oferty niż do tej pory.

  W pierwszym numerze naszego połączonego katalogu Klub Książki Katolickiej Prodoks oferujemy nowe książki wielu znanych i cenionych autorów.

  Gorąco polecamy nowości m.in. Testament duchowy o. Augustyna Pelanowskiego, ks. Piotra Glasa - Ostatnie wołanie Maryi, ks. Andrzeja Zwolińskiego - Psychologia zamiast religii?, o. Adama Szustaka - Szusta rano, Carvera Alana Amesa - Serce naszej Matki oraz Bitwa o życie i dusze, ks. Marcello Stanzione - 365 dni z aniołami oraz innych autorów bestsellerów!

  Oferujemy Państwu również: poruszające świadectwo mistyka i egzorcysty ks. Tomasellego - Sekretny dziennik duchowy mistyka, cudotwórcy egzorcysty, Tajemnice szczęścia św. Brygidy Szwedzkiej z różańcem oraz modlitewne przygotowanie do zawierzenia się w duchową niewolę Maryi według św. Ludwika de Montforta – z łańcuszkiem będącym widocznym znakiem tego oddania.

  Te i wiele innych znakomitych pozycji znajda Państwo w naszej wakacyjnej ofercie. Zapraszamy do zakupów i życzymy miłego wakacyjnego wypoczynku.

  Do każdego zamówienia z pierwszego katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks dołączamy aż dwa upominki!

  Pierwszy z nich to 44 miejsca święte w Polsce - przewodnik turystyczno-pielgrzymkowy. Zawiera on wiele faktów historycznych i praktycznych informacji oraz kolorowe fotografie.

  Miejsca święte przedstawione w przewodniku: Czerna, Częstochowa, Dębowiec, Gidle, Gietrzwałd, Gniezno, Góra Św. Anny, Górka Duchowna, Górka Klasztorna, Igliczna, Kalisz, Kalwaria Pacławska, Kalwaria Zebrzydowska, Kałków-Godów, Kodeń, Kraków – Wawel i Łagiewniki, Krasnobród, Leśniów, Leżajsk, Licheń, Ludźmierz, Niepokalanów, Piekary Śląskie, Płonka Kościelna, Radecznica, Różanystok, Rychwałd, Rywałd, Skępe, Stary Sącz, Stoczek Klasztorny, Studzianna, Studzieniczna, Swarzewo, Święta Lipka, Święta Woda, Święty Krzyż, Tuchów, Wadowice, Wambierzyce, Wąwolnica, Wiktorówki, Zakopane-Krzeptówki.

  Wydawnictwo AA, wymiary: 17×24 cm, stron: 64, oprawa miękka, kolorowe fotografie.

  Drugim prezentem jest najnowszy numer czasopisma „Dobre Nowiny”.

  „Dobre Nowiny” – co to takiego? „Dobre Nowiny” to miesięcznik rozdawany bezpłatnie na ulicach i w parafiach. Jego nakład to 200 000 egzemplarzy. Wiemy, że dla wielu ludzi „Dobre Nowiny” to jedyna lektura religijnych treści, dlatego gazeta ta jest tak ważna. Nie epatuje ona wielką teologią, ale opisuje świat wiary w przystępny, ciekawy, prosty sposób. Dużą rolę odgrywają świadectwa i ilustracje.

  „Dobre Nowiny” utrzymują się z datków darczyńców. To dzięki zaangażowanym Czytelnikom co miesiąc wydawany jest kolejny numer. Klub Książki Katolickiej Prodoks wspiera i mocno kibicuje temu dziełu. Liczymy, że nasi Czytelnicy polubią „Dobre Nowiny” i poprzez swoje wsparcie także przyłączą się do tego wielkiego projektu ewangelizacyjnego, jakim są „Dobre Nowiny”.

  Ci z Państwa, którzy dokonają zakupu na kwotę co najmniej 100 zł otrzymają dodatkowo najdokładniejszą i najbardziej szczegółową mapę samochodową Polski wydaną w jednym arkuszu.

  Polska 2019/2020. Mapa samochodowa w skali 1:700 000 z podziałem administracyjnym. Wydanie 2019/2020 zawiera:

  • pełną sieć autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich,
  • gęstą sieć dróg asfaltowych niższych kategorii,
  • aktualne informacje o autostradach oraz innych drogach budowanych i planowanych
  • ponad 14 tys. miast, osiedli i wsi,
  • 21 bardziej szczegółowych planów przelotowych obszarów miejskich (Warszawa i okolice, Okręg Górnośląski, Trójmiasto, Białystok, Bydgoszcz, Kielce, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kraków, Lublin, Olsztyn, Płock, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Toruń, Zakopane, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra),
  • podział administracyjny na województwa i powiaty,
  • miejsca noclegowe i parkingi.

  Dom Wydawniczy PWN, wymiary (po rozłożeniu) 106×89 cm.

  Kolejnym, dodatkowym, prezentem, który można uzyskać - za zakup na kwotę co najmniej 150 zł - jest bogato ilustrowana książka pt. Pierwsza pielgrzymka Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny.

  Było to wydarzenie bez precedensu: pierwsza wizyta Papieża Polaka w Ojczyźnie uciemiężonej komunizmem. Korzystając z historycznych dokumentów autor wnikliwie odtworzył przygotowania do pielgrzymki (uwzględniając działania władz komunistycznych), przebieg wizyty Jana Pawła II w rodzinnym kraju oraz zapis nastrojów panujących w polskim społeczeństwie.

  Publikacja, wpisująca się w rocznicę pierwszej pielgrzymki papieskiej do kraju, dla starszego pokolenia stanie się wzruszającym przypomnieniem podniosłych chwil jednoczących Polaków, a dla młodych ludzi wspaniałą lekcją historii i świadectwem wydarzenia, które ukształtowało ich dzisiejszą rzeczywistość. Całości dopełniają poruszające, historyczne fotografie.

  Przeżyjmy to jeszcze raz, dbając, by nauczanie św. Jana Pawła II nigdy nie zostało zapomniane. W 1979 r. Jan Paweł II odbył triumfalny przejazd przez Polskę, zdobył serca Polaków, także tych nieidentyfikujących się z Kościołem katolickim. Naród polski zdał egzamin.

  Wydawnictwo Rafael, 13×20 cm, stron: 88, oprawa miękka, kolorowe ilustracje, kredowy papier.

  Najnowsze katalogi można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog KKK Prodoks >>

  Zapraszamy do zakupów i życzymy miłego wakacyjnego wypoczynku.