Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Jesienne wydanie katalogu Prodoks Klub Książki Katolickiej

  13 paź 2022

  Szanowni Państwo!

  Oto nasza najnowsza oferta katalogowa, w której zamieściliśmy mnóstwo znakomitych propozycji - na jesienne wieczory, na nieodległe już Święta Narodzenia Pańskiego oraz na inne ważne okazje, wszystkim, którzy potrzebują codziennego kontaktu z żywym słowem Bożym, oferujemy wartościową i pięknie wydaną pomoc Ewangelia na każdy dzień.

  Natomiast młodym Czytelnikom proponujemy Ewangelię dla dzieci, opracowaną w postaci rozmów z Jezusem na każdą niedzielę roku (opis tej pozycji znajdziemy w dodatku „Dla dzieci. Edukacja. Powieści”).

  Imponującym bogactwem treści i wyjątkową szatą graficzną wyróżnia się monumentalna Wielka apteka świętej Hildegardy (dodatek „Zdrowie. Kulinaria. Poradniki”).

  Gorąco polecamy również nową publikację ks. prof. Edwarda Stańka Jezu, jak mogłeś to powiedzieć... Szokujące wersety Ewangelii, a także odważną książkę Nowe moce Antychrysta znanego katolickiego publicysty Pawła Chmielewskiego, który demaskuje niebezpieczne poglądy i herezje niszczące współczesny Kościół.

  Warto sięgnąć też po wstrząsające świadectwo policjanta z Los Angeles o spotkaniach z rzeczywistością demoniczną (Diabeł w Mieście Aniołów) oraz po wiele innych wartościowych książek i innych produktów.

  Jak w każdym numerze katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest tradycyjnie kolejny numer czasopisma Dobre Nowiny, gazety ewangelizacyjnej. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu za co najmniej 120 złotych, otrzymają książkę-świadectwo „Przeżyłem własną śmierć” (Wyd. AA, wym. 14 x 20 cm, s. 208, opr. miękka).

  Kolejnym prezentem - za zakup o wartości co najmniej 150 zł - jest poradnik znanego autora Zbigniewa T. Nowaka „Ziołowa apteczka dla przeziębionych” (Wyd. AA, wym. 14 x 20 cm, s. 128, opr. miękka).

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie ».

  Zapraszamy do zakupów i życzymy udanych wakacji!

  Życzymy udanych zakupów!