Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Cud Guadalupe

  Wydawnictwo: Rafael
  Kod katalogowy: 043847
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 39,90 zł
  29,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Niezwykłe sekrety cudownego wizerunku Maryi!

  Prawie 500 lat temu Maryja w Guadalupe nie tylko przekazała orędzie wiary dla współczesnych, lecz także zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z najw iększych cudów w historii świata: zostawiła dowody swoich odwiedzin!

  Objawienia Matki Bożej w 1531 roku w Meksyku spowodowały błyskawiczne rozszerzenie katolicyzmu na kontynencie amerykańskim. Jednak to, co zdarzyło się wtedy, to tylko połowa tej nieziemskiej historii. Druga, być może jeszcze bardziej ekscytująca, przypada na czasy współczesne. Maryja postanowiła bowiem, że odkrycie wielu dowodów Jej objawień będzie możliwe dopiero pod koniec XX wieku dzięki nowoczesnej technice - tak jakby Matka Boża przygotowała je na czasy, w których szczególnie pogłębia się kryzys religijny. Dowody te są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje nawet najbardziej zatwardziała niewiara.

  Książka Cud Guadalupe towarzyszy premierze filmu fabularnego pod tym samym tytułem - pierwszej kinowej produkcji o tamtych wydarzeniach, którą mogą oglądać polscy widzowie. Szczególnie polecamy ją tym, którzy pod wpływem filmu będą chcieli wiedzieć więcej.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-67043-84-7
  Okładkazintegrowana
  Liczba stron168
  Wymiary140 x 210 mm
  AutorMarek Balon
  Rok wydania2022
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu