Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Arka Przymierza. Film DVD

  Wydawnictwo: E-lite
  Kod katalogowy: 405074
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 24,99 zł
  9,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  I uczynię arkę z drzewa akacjowego; jej długość będzie wynosiła dwa i pół łokcia; jej wysokość półtora łokcia i jej szerokość półtora łokcia. I pokryjesz ją szczerym złotem wewnątrz i zewnątrz, i uczynisz na niej dokoła złote wieńce. Odlejesz do niej cztery pierścienie ze złota i przymocujesz je do czterech jej krawędzi: dwa pierścienie do jednego jej boku i dwa do drugiego jej boku. Rozkażesz zrobić drążki z drzewa akacjowego i pokryjesz je złotem. I włożysz drążki te do pierścieni po obu bokach arki celem przenoszenia jej. Drężki pozostanę w pierścieniach arki i nie będę z nich wyjmowane. I włożysz do arki Świadectwo, które dam tobie.

  (Wj, 25,10-22)

  Prof. Giuseppe Claudio Infranca nie ma wątpliwości, że odkrył tajemnicę Arki Przymierza. -działem Arkę Przymierza. - mówi profesor w dołączonym do książki filmie dokumentalnym „Zaginiona Arka Przymierza".
  Czyjego świadectwo jest wiarygodne? Czy Arka Przymierza rzeczywiście znajduje się w Etiopii? Rozwiązanie fascynującej tajemnicy związanej z zaginięciem Arki Przymierza znajdziemy w filmie, Mariny Rico, korespondentki w Watykanie.

  Film: czas 60 min., polski lektor, polskie napisy

  Specyfikacja
  ISBN978-83-65405-07-4
  Okładkatwarda
  Liczba stron26
  Wymiary150 x 190 mm
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu